Služby

Kosmetické poradenství vč. denního líčení

Potřebujete pozvednout sebevědomí? Chcete vyzkoušet nový vzhled? Ukáži Vám, jak na to.
Během,,rozmazlovací“ Hodinky krásy se dozvíte:
- jak zvýraznit své přednosti a potlačit nedokonalosti
- jak se správně starat o pleť a vypořádat se s chybami na kráse (akné, mastná/suchá pleť, vrásky, kruhy pod očima, černé tečky, pigmentové skrvny...)
- vyzkoušíte si denní dekorativní líčení
- zjistíte nové trendy
- užijete si kúru ,,Saténové ruce“

„Obličej, který vám nadělila příroda, budete mít ve dvaceti. Je jenom na vás, jak bude vypadat, až vám bude padesát.“

Denní líčení
Lehké přirozené a jemné líčení, které podtrhne Vaše přednosti a zakryje nedokonalosti. Výsledkem tohoto líčení je zdravě vypadající a svěží pleť. Můžete využít např. na pracovní pohovor, důležitou schůzku nebo jiné výjimečné setkání. Díky profesionálnímu zapracování a za použití velmi kvalitní americké kosmetiky docílíme přirozeného líčení, které vydrží až do pozdních hodin.

Slavnostní, večerní a plesové líčení
Výraznější líčení, na přání klientky. Díky profesionálnímu zapracování a za použití velmi kvalitní americké kosmetiky vydrží dokonalý make-up celou noc.

Individuální kurz líčení
Zúčastněte se Kurzu osobního líčení vhodného pro úplné začátečníky, nebo jej věnujte jako dárek. Během praktické části si vyzkoušíte líčení sama na sobě pod dohledem profesionální vizážistky, která Vám bude plně věnovat. Naučí Vás správnému líčení přesně pro Vás a prozradí Vám tipy pro svěží každodenní make-up, i to, jak z denního make-upu vytvořit líčení večerní či slavnostní. Žádné obecné rady, ale doporučení přesně pro Vás.

V teoretické části se dozvíte, jak se orientovat na trhu s kosmetikou, jak produkty vybírat, do čeho se vyplatí investovat i naopak, ale také jak se správně starat o pleť.

Délka kurzu: 3 hodiny

Možnost dárkového poukazu

Možno kurz uspořádat i o víkendu.

Vezměte s sebou kamarádku/maminku/dceru... a užijte si uvolněnou přátelskou atmosféru, kdy se někdo věnuje jen Vám. Kdy naposledy jste si udělali den jen pro sebe?

Foto make-up
Jedná se o specifický make-up, který se musí propracovat tak, aby se pleť na fotkách neleskla, zakryly se nedostatky (kruhy pod očima, akné...) a pleť na fotografii vypadala odpočatě a zdravě.

Svatební líčení vč. zkoušky
Voděodolný a zároveň přirozený make-up, který vydrží celý náročný svatební den. Zároveň je dostatečně výrazný na kameře i fotografii. Klade se důraz na preciznost a čistý, svěží vzhled. Součástí balíčku je také zkouška, která se koná minimálně 3 týdny před svatbou. Můžeme vyzkoušet několik druhů líčení, dokud nevěsta nebude 100% spokojená. Zároveň si odnesete několik vizážistických tipů, které se Vám ve svatební den budou velmi hodit :). Možnost také líčení svatebčanek (maminky, kamarádky, družičky...) za zvýhodněnou cenu, avšak bez zkoušky.